Новости

  Вибухи снарядів в Калинівці: у Міноборони запевняють, що загроз для людей немає

  У Міністерстві оборони офіційно підтвердили факт вибухів боєприпасів на технічній території військового арсеналу в селищі Калинівка на Вінниччині.

  Як йдеться у повідомленні міністерства, 11 вересня близько 11:30, чергові служби зафіксували задимлення на ділянці підриву нерозірваних боєприпасів технічної території бази.

  "У зоні задимлення зафіксовано шість вибухів боєприпасів, вивезених на визначену ділянку раніше, для подальшої утилізації… За попередньою інформацією задимлення сталося через горіння близько двох гектарів сухої трави. Загроз для військовослужбовців та цивільного населення, а також постраждалих осіб немає. Ситуація контрольована", – йдеться в повідомленні.

  Станом на зараз на території арсеналу працюють фахівці Державної служби із надзвичайних ситуацій, працівники Національної поліції та Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Триває локалізація місця займання.

  Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

  UAINFO  Джерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1568201054-vibuhi-snaryadiv-v-kalinivtsi-v-minoboroni-zapevnyayut-shcho.html”