Первая полоса

  "Хто такі українці?" Спливло архівне відео зі зрадником України Молочним

  У мережі спливло архівне відео із зіркою Сomedy Сlub Андрієм Молочним, в якому він розповів про те, хто такі українці.

  Так, комік, який раніше заявив, що "по Києву натовпами ходять фашисти", в стендап-монолозі назвав свій народ веселим і гостинним. За словами Молочного, він весь час їсть галушки і сміється (щоб переглянути відео, доскрольте новину до кінця).

  Андрій Молочний

  Андрій Молочний

  Фото: 24smi.org

  Крім того, Молочний додав, що українці — найдобріші й найкрасивіші. Вони люблять свою країну. І чим далі вони від України, тим сильніша у них любов.

  Андрій Молочний

  Андрій Молочний

  Знімок екрану з відео

  "Українці люблять свою країну. І зауважте, чим далі від неї знаходяться, тим сильніше вони її люблять. Звідси висновок: найбільш велелюбні українці живуть в Нью-Йорку і Торонто. Вечорами вони збираються в барах, випивають, веселяться, танцюють, їдять галушки й сміються. Це у них називається сумувати", — сказав комік.

  Андрій Молочний

  Андрій Молочний

  Знімок екрану з відео

  Він зазначив, що коли українці починають жити в Європі, проходить п’ять років і вони втрачають національні ознаки самобутності. Молочний також розповів, в чому проявляється їхнє оєвропеювання.

  Дивіться повне відео Андрія Молочного про українців

  Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Андрій Молочний, який кілька років тому переїхав до Росії, заявив, що "по Києву натовпами ходять фашисти".


  • Мережу розлютила заява колишньої зірки українського Сomedy і співавтора шоу "Файна Юкрайна". Зокрема, блогер Антон Ходза написав про своє невдоволення в Facebook.


  • Сергій Притула відреагував на висловлювання свого колишнього колеги Молочного. Він написав, що йому боляче через цю ситуацію.


  Що нового у Меган Маркл та принца Гаррі — читай у нас в Instagram.  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/splivlo-arhivne-video-zi-zradnikom-ukraini-molochnim.htm”

Tags