Первая полоса

  Тейлор: Важливо, щоб після відводу українських військ на ділянках розведення їхнє місце зайняли підрозділи української поліції та Нацгвардії

  Дипломати приїжджали на Донбас 7 листопада

  Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор 7 листопада відвідав лінію розмежування на Донбасі. Про це повідомляє пресцентр штабу операції Об’єднаних сил на своїй сторінці у "Фейсбуці".

  Разом із ним на Донбас приїхали посли Великобританії, Німеччини та Франції. Спочатку вони відвідали населений пункт Золоте-4 Луганській області, у районі якого тривають заходи з розведення сил і засобів.

  "Ми з моїми колегами переконалися в тому, що українська сторона дійсно виконала свою частину договору, що дозволить на подальших зустрічах із представниками РФ впливати на дотримання домовленостей. Це розведення сил і засобів є частиною підготовки до майбутнього саміту. Дуже важливим є те, щоб після відводу українських військ їхнє місце зайняли підрозділи української поліції та Нацгвардії, і вони дійсно ефективно забезпечуватимуть порядок у даному районі", – зазначив Тейлор.

  Начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Руслан Хомчак під час візиту заявив, що іноземні дипломати переконалися: на ділянках, де відбувалося відведення, обстрілів не було.

  За його словами, наразі контроль у Золотому і поблизу здійснюють представники ОБСЄ, Спільного центру з координації та контролю режиму припинення вогню і Національної поліції України.


  https://www.facebook.com/pressjfo.news/posts/706413703184582

  Іноземні дипломати також відвідали ділянку розведення сил і засобів №3 у районі населених пунктів Богданівка і Петрівське Донецької області.

  29 жовтня о 12.00 почалося розведення військ на ділянці №2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганській області, воно завершилося 1 листопада. Командувач операції Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко розповідав, що весь процес відведення сил і засобів триватиме 30 днів.

  Після Золотого розведення сил і засобів має відбутися в Петрівському. У штабі ООС говорили, що його запланували на 4–5 листопада, але перенесли через обстріли.

  4 листопада командувач операції Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко заявляв, що розведення планують на 8 листопада.

  8 листопада Кравченко повідомив, що українська сторона готова до розведення військ 8 листопада о 12.00, але бойовики не підтверджують готовності зі свого боку.

  Спецпредставник ОБСЄ в тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Мартін Сайдік заявив, що розведення має початися 9 листопада о 12.00.


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-tejlor-vazhlivo-shchob-pislja-vidvodu-ukrajinskih-vijsk-na-diljankah-rozvedennja-jih-mistse-zajnjali-pidrozdili-ukrajinskoji-politsiji-i-natsgvardiji-1409759.html”

Tags