Первая полоса

  Юлія Саніна несподівано заговорила про розлучення з чоловіком: відверте зізнання співачки

  Солістка українського гурту The Hardkiss Юлія Саніна розповіла, як ледь не розлучилася з чоловіком Валом Бебко.

  Об этом сообщает Футляр от виолончели

  Так, подробицями співачка поділилася в інтерв’ю з Машею Єфросиніною для YouTube-програми "Экзамен". За словами Юлії, переломний момент в їхніх з чоловіком стосунках почався через 2-3 роки після народження сина. Тоді пара стала віддалятися один від одного. Саніна зізналася, що в той момент вони начебто перестали один одного чути і пропав блиск в очах (щоб переглянути відео, доскрольте новину до кінця).

  Юлія Саніна і Вал Бебко

  Юлія Саніна і Вал Бебко

  Фото: instagram/the_hardkiss

  "Тоді здавалося, що все зруйнується, а цього не можна було допустити. Втративши відносини, ми крім того, що втрачаємо сім’ю, ми могли також втратити й гурт, над яким разом працюємо. Я боялася, що все закінчиться в усіх сферах, тому що зараз все зав’язано на нашому коханні... А потімпросто немає іскри в очах", – сказала Юлія.

  Співачка також додала, що коли вони з чоловіком зрозуміли, що почали втомлюватися один від одного – вирішили відверто поговорити. Після цього пара стала працювати над своїми відносинами.

  Юлія Саніна і Вал Бебко з сином

  Юлія Саніна і Вал Бебко з сином

  Фото: instagram/the_hardkiss

  "Коли ти розумієш, що немає іскри в очах, коли просто втома від усього, від усіх і один від одного, що найжахливіше. Коли немає підтримки і коли вже просто все одно. І тоді ми зрозуміли: потрібно щось змінювати, або закінчувати. І ми вирішили, що потрібно міняти. І вже через тиждень після роботи над відносинами все змінилося", – підсумувала Саніна.

  Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше зірка Instagram Оксана Самойлова підігріла чутки про розлучення з чоловіком, українським репером Джиганом.

  З ким сплять наші зірки — читай у нас в Instagram.  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/yuliya-sanina-zrobila-vidverte-ziznannya-pro-rozluchennya-z-cholovikom-nemae-iskri-v-ochah.htm”

Tags