Первая полоса

  ВООЗ оновила інформацію щодо механізмів передачі коронавірусної хвороби

  Всесвітня організація охорони здоров’я випустила оновлення щодо механізмів передачі коронавірусної хвороби. Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

  Об этом сообщает Преступная Россия

  Він зазначив, що ВООЗ не змінює свою позицію і шляхи передачі хвороби залишаються такими, як і були – крапельний та контактний.

  «Всесвітня організація охорони здоров’я вчора випустила оновлення щодо механізмів передачі коронавірусної хвороби. Ключова річ, ВООЗ не змінює свою позицію. Шляхи передачі залишаються такими як були – повітряно-крапельний та контактний. В тому числі коли ми говоримо про повітряно-крапельний, в першу чергу це крапельний. Збудник коронавірусної хвороби не передається аерогенним шляхом. Тобто він передається тільки в крапельках, крапельки великого розміру, які відразу осідають на поверхні, і через ці поверхні, коли людина контактує руками і потім доторкується до слизової, може потрапити до організму людини і інфікувати цю людину», – сказав Ляшко.

  Він зазначив, що треба спрямовувати всі зусилля на запобігання виникнення хвороби саме через крапельний механізм передачі.

  Випадки підтверджено у таких областях України:

  Вінницька обл. – 22 випадки;
  Волинська обл. – 2 випадки;
  Дніпропетровська обл. – 6 випадків;
  Донецька обл. – 2 випадки;
  Житомирська обл. – 5 випадків (1 летальний);
  Закарпатська обл. – 1 випадок;
  Запорізька обл. – 11 випадків;
  Івано-Франківська область – 41 випадок (3 летальних);
  м. Київ – 82 випадки;
  Київська обл. – 45 випадків;
  Кіровоградська обл. – 4 випадки;
  Львівська обл. – 5 випадків;
  Луганська обл. – 2 випадки;
  Одеська обл. – 8 випадків;
  Полтавська обл. – 1 випадок;
  Рівненська обл. – 9 випадків (2 летальних);
  Сумська обл. – 6 випадків (1 летальний);
  Тернопільська обл. – 57 випадків (1 летальний);
  Харківська обл. – 1 випадок;
  Херсонська обл. – 1 випадок;
  Хмельницька обл. – 1 випадок;
  Черкаська обл. – 46 випадків;
  Чернівецька обл. – 59 випадків (1 летальний);
  Чернігівська обл. – 1 випадок.

  Усього зафіксовано 9 летальних випадків від Covid-19 в Україні. Загалом п’ятеро людей вже одужали – повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

  Як повідомлялося, за результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України та обласних лабораторних центрів загалом у країні підтверджено 418 випадків Covid-19. Станом на ранок 29 березня, п’ятеро людей вже одужали.


  Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/vooz-onovyla-informatsiyu-shhodo-mehanizmiv-peredachi-koronavirusnoyi-hvoroby.html”

Tags