Первая полоса

  У квітні дві третини киян заплатили за опалення через онлайн-сервіси

  В столиці частка платежів за тепло й гарячу воду через Інтернет зросла з 50% на початку березня до 65% за результатами квітня.

  Об этом сообщает Компромат

  Про це пише “Фактор” з посиланням на Київтеплоенерго.

  “Кількість транзакцій за послуги Київтеплоенерго сягнула майже 1 млн. Своєчасна та повна оплата спожитих послуг є запорукою стабільного забезпечення міста теплом та електроенергією, адже в тарифах Київтеплоенерго майже 80% — газова складова”, – йдеться в повідомленні.

  Позитивної динаміки в березні-квітні вдалось досягти за рахунок переведення найбільш затребуваних клієнтами сервісів в онлайн-режим.

  Які послуги можна провести дистанційно, та як це зробити:

  контрольне зняття показань лічильників опалення та гарячої води, розпломбувати їх, поставити на абонентський облік тощо;
  для цього необхідно оформити електронне звернення до Київтеплоенерго, звернутись через Skype або Facebook-сторінку Центру комунального сервісу, зазначивши послуги, та надати скан-копії необхідних документів.

  Сплачувати онлайн безпечно та швидко за спожиті послуги можна за допомогою:

  особистого кабінету Київтеплоенерго;
  особистого кабінету Центру комунального сервісу;
  особистого кабінету Головного інформаційно-обчислювального центру;
  QR-коду на кожному рахунку-повідомленні;
  платіжних систем EasyPay, Portmone, Приват24 та ін.

  Вартість тепла та гарячого водопостачання в платіжках за березень для киян знижена майже на третину. В середньому одне домогосподарство заощадить близько 500₴ Завдяки зниженню цін на газ нарахування за гарячу воду для населення за березень зменшено на 29%, а за централізоване опалення – на 32%.

  У рахунках на оплату житлово-комунальних послуг за березень, які кияни отримали у квітні, з’явився окремий рядок із внесками за обслуговування загальнобудинкових лічильників тепла і гарячої води. Середній розмір внеску становить близько 30 грн/квартал, або 10 грн на місяць.


  Джерело статті: “http://factor-news.info/u-kvitni-dvi-tretyny-kyyan-zaplatyly-za-opalennya-cherez-onlajn-servisy/”