Первая полоса

  Праймеріз для місцевих виборів. Що задумали у Зеленського?

  Праймеріз для місцевих виборів. Що задумали у Зеленського?
  Праймеріз для місцевих виборів. Що задумали у Зеленського?

  Під час прес-конференції пролунало багато цікавих тез, які переважно залишилися непоміченими через загальну концентрацію на часткових моментах.

  Об этом сообщает РуссианГейт

  Наприклад, теза про праймеріз перед місцевими виборами. Зокрема – у Києві.

  Зеленський особливо підкреслив, що праймеріз будуть. Більше того, він вказав, що у них зможуть взяти участь не лише представники партії "Слуга народу", але й інші кандидати. Навряд чи ця теза була "випадковою".

  Звідки взялася ідея праймеріз, загалом, зрозуміло. Вона виконуватиме декілька технологічних функцій. Наприклад, це демонстрація нових підходів на місцевих виборах – а "новизна" залишається ключовою ідеологемою СН.

  Крім того, підозрюю, що ця ідея покликана уникнути розколів та появи "альтернативних кандидатів". Водночас, теза про "праймеріз" свідчить, що у партії відсутній на даний момент "базовий" кандидат.

  Раніше серед потенційних учасників перегонів називали і Дубинського, і навіть Богдана, хоча це все навряд чи серйозно. Звісно, значно серйозніше треба сприймати М. Тищенка, хоча, очевидно, зараз активніше включається у боротьбу О. Ткаченко, набуваючи все більшого значення у київських "розкладах". Але як тлумачити тезу про "зовнішніх кандидатів"?

  Це що, може бути і Кличко? Теоретично? Чи не на нього розрахована ця теза?

  Що ж, у цьому, звісно, міг би бути певний смисл. Вирішити усі конфлікти у Києві. Хоча також пролунала теза і про "другий термін", отож розглядати Кличка як "потенційного спадкоємця" за таких умов не доводиться. То що це, спроба вибудувати нову конфігурацію відносин у столиці?

  Петро Олещук


  Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/382274-prajmeriz_dlja_mistsevih_viboriv._shcho_zadumali_u_zelensjkogo”