Первая полоса

  Рибчинський: які на Донбасі терористи?! Там російська армія!

  Народний артист України і відомий поет Юрій Рибчинський переконаний, що шість років на Донбасі проти українців воюють не терористи, а регулярні війська Росії.

  Об этом сообщает Преступная Россия

  Про це український поет і драматург висловився в інтерв’ю fakty.ua.

  "Уже шостий рік! Ця війна йде вже більше, ніж Друга світова. Я спочатку був за введення воєнного стану по всій країні і проти усяких назв: АТО, ООС. Які на Донбасі терористи?! Там російська армія – давайте називати речі своїми іменами", – заявив Рибчинський.

  Юрій Рибчинський

  Юрій Рибчинський

  Поет вважає "головною бідою" для України те, що вона у 1991 році не обрала західну модель держави, а багато років повторювала за Росією.

  "Починаючи з "ваучеризації". Але собака повинна копіювати поведінку собаки, ну, або вовка в крайньому разі. А ми хочемо рівнятися на мамонта", – зазначив артист.

  Юрій Рибчинський в п’ятницю, 22 травня, відзначає свій день народження. Йому виповнюється 75 років.

  У день народження поета OBOZREVATEL пропонує згадати його творчий шлях.

  Як повідомляв OBOZREVATEL, подібну заяву нещодавно зробив президент України Володимир Зеленський. Під час прес-конференції за підсумками року президентства 20 травня він визнав, що на Донбасі воюють росіяни.

  Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

  Читайте всі новини по темі "Війна на Донбасі" на сайті "OBOZREVATEL".  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/ribchinskij-yaki-na-donbasi-teroristi-tam-rosijska-armiya.htm”