Первая полоса

  Меркель назвала умову продовження санкцій проти РФ


  Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про те, що політику санкцій у відношенні Російської Федерації необхідно зберегти. При цьому вона додала, що діалогу між Євросоюзом і Москвою необхідно надати нові імпульси. Про це Меркель заявила на формі, організованому Фондом Конрада Аденауера.

  Об этом сообщает Слон

  "Цей канон правил і цінностей Росія неодноразово порушувала, Росія в нашому безпосередньому сусідстві створила ряд невирішених конфліктів, анексувала в порушення міжнародного права український півострів Крим. Вона підтримує маріонеткові режими на частинах східної України і втручається в західні демократії гібридними інструментом", — заявила Меркель.

  За її словами, порушення фундаментальних правил міжнародного права необхідно називати своїми іменами. Тому політика санкцій буде зберігатися, поки не буде прогресу у вирішенні питання конфлікту на Донбасі.

  "Якщо не буде прогресу в мінському процесі, то нам потрібно буде дотримуватися санкцій. З іншого боку, головування в ЄС дає нам можливість надати нові імпульси відносинам", — зазначила вона.

  Як повідомлялося, з 1 липня Німеччина бере на себе головування в Раді ЄС, яке триватиме до кінця поточного року.

  Раніше США закликали Німеччину переглянути свою політику щодо РФ. "Німеччина повинна припинити годувати звіра, в той час коли сама недостатньо платить для НАТО",- заявив посол США в ФРН Річард Гренелл.


  Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/merkel-nazvala-umovu-prodovzhennya-sankciy-proti-rf-349123_.html”

Tags