Первая полоса

  Денісова заявила про необхідність держпрограм щодо сурогатного материн

  Денісова заявила про необхідність держпрограм щодо сурогатного материн

  З урахуванням падіння народжуваності в Україні необхідні держпрограми для її підтримки, в тому числі — і за допомогою сурогатного материнства.

  Сурогатне материнство в Україні необхідно розвивати з урахуванням щорічного падіння рівня народжуваності.

  Об этом сообщает FIB

  Таку думку висловила уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денісова на брифінгу в понеділок, 1 червня.

  У МЗС розповіли, як вирішать питання з дітьми від сурогатних матерів Іноземці, які є батьками дітей, народжених в Україні сурогатними матерями, зможуть забрати немовлят в установленому Кабміном порядку.

  «З питання сурогатного материнства. Думаю, що потрібні напрацювання держпрограм для того, щоб підтримувати народжуваність в тому числі і за допомогою репродуктивних технологій, якщо батьки мають проблеми зі здоров’ям», — сказала вона.

  Денісова зазначила, що народжуваність дітей в Україні падає щорічно.

  «Якщо, наприклад, у 2011 році дітей було понад 8 млн, то на кінець 2019 року — 7 579 тис. Якщо ми подивимося на народжуваність, то з 2017 року щорічно народжуваність зменшується на 30-35 тисяч», — уточнила вона.

  За її словами, на сьогодні 91 іноземна подружня пара не можуть забрати з України 97 дітей, народжених сурогатними матерями у восьми клініках по всій країні. Саме в готелі «Венеція» таких дітей 73, уточнила уповноважена ВР.

  Нагадаємо, раніше Денісова проінспектувала умови утримання новонароджених в готелі «Венеція».

  Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

  Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps  Джерело статті: “http://fromua.news/article/9123865/denisova-zayavila-pro-neobhidnistj-derjprogram-schodo-surogatnogo-materin/”