Первая полоса

  На Луганщині виявлено частини реактивного вогнемета “МРАО-А”, що перебуває на озброєнні армії РФ (ФОТО)  Правоохоронці задокументували черговий факт поставки Російською Федерацією озброєння підконтрольним їй незаконним збройним формуванням на тимчасово окупованій території Луганської області.

  Об этом сообщает Московский репортер


  Про це інформує пресслужба прокуратури Луганської області.

  “Поблизу лінії розмежування між населеними пунктами Гірське і Золоте Луганської області виявлено корпус двигуна малогабаритного реактивного вогнемета “МРАО-А” калібру 72 мм”, – сказано в повідомленні.

  За даними слідства, цей засіб ураження перебуває на озброєнні військових частин Збройних сил Російської Федерації. Вогнемет застосовується підконтрольними РФ незаконними збройними формуваннями в Луганській області для здійснення військової агресії проти Збройних Сил України.

  На Луганщині виявлено частини реактивного вогнемета МРАО-А, що перебуває на озброєнні армії РФ, — прокуратура 01
  На Луганщині виявлено частини реактивного вогнемета МРАО-А, що перебуває на озброєнні армії РФ, — прокуратура 02

  Отримані речові докази долучено до матеріалів кримінального провадження розпочатого за фактами ведення агресивної війни і порушення законів і звичаїв війни (ч. 2 ст. 437, ч. 1 ст. 438 КК України). Надалі їх передаватимуть в Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду з метою доказу причетності РФ до збройного конфлікту на території нашої держави.

  Нагадаємо, війська РФ обстріляли ділянку розведення сил біля Петрівського і позиції біля Гнутового.  Джерело статті: “https://informator.press/na-luhanshchyni-vyiavleno-chastyny-reaktyvnoho-vohnemeta-mrao-a-shcho-perebuvaie-na-ozbroienni-armii-rf-foto/”