Первая полоса

  України в списку немає. Чорногорія дозволила в’їзд іноземцям з понад 120 країн

  Stevo Vasiljevic / Reuters

  Об этом сообщает Преступная Россия

  Чорногорія стала першою країною Європи, яка перемогла коронавірус

  Stevo Vasiljevic / Reuters


  Чорногорія оновила список країн, з яких дозволений в’їзд із 1 червня.

  Хронiки коронавірусу. Останні новини
  Надсилаємо щоденно о 08:00

  Як повідомили в Інституті громадського охорони здоров’я Чорногорії, в списку більш ніж 120 країн, які відповідають епідеміологічним критеріям.

  В’їзд в Чорногорію дозволений в тому випадку, якщо кількість активних випадків зараження коронавірусом менше 25 на 100 тисяч жителів в країні, резидентом якої є громадянин, і в тій країні, з якої він в’їжджає до Чорногорії.

  У списку країн, з яких дозволений в’їзд, низка країн Євросоюзу, Китай, країни Латинської Америки та Африки. Українцям заборонено в’їзд до Чорногорії. Також в списку немає Росії та США.

  Читайте також:

  Відновлення авіасполучення: в які країни можна буде полетіти з України

  Чорногорія сала першою країною в Європі, яка повідомила про перемогу над коронавірусіом. Перед цим в країні не фіксували нових випадків зараження протягом трьох тижнів. Всього COVID-19 в Чорногорії захворіли 324 осіб, дев’ять з них померли.

  Станом на 1 червня в Україні захворіло 24 012 осіб, з них видужали 9690, летальних випадків — 718.

  Уряд продовжив карантин до 22 червня з пом’якшенням з 22 травня. Водночас карантин буде адаптивним. Це означає, що скасовувати певні обмеження будуть тільки в тих регіонах, де це дозволяє робити епідемічна ситуація.

  З 1 червня Україна переходить на третій етап пом’якшення карантину: відкриваються спортзали, басейни, а також відновлюються міжобласні та залізничні перевезення.


  Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/pandemiya-koronavirusu-shcho-vidbuvayetsya-v-chornogoriji-ostanni-novini-50091533.html”

Tags