Первая полоса

  Проросійський пропагандист Шарій володіє віллою в Іспанії за мільйон євро, – “Слідство.Інфо” (ФОТО)  Проросійський пропагандист і блогер Анатолій Шарій майже рік володіє віллою вартістю близько мільйона євро в каталонському містечку Рода-де-Бара.

  Об этом сообщает Компромат вики


  Про це йдеться в розслідуванні “Слідства.Інфо”, опублікованому у вівторок, 7 липня.


  Будинок, який належить Шарію, складається з основного житлового поверху на 161 квадратний метр і підвального приміщення на 69 квадратних метрів. Навколо нього є сад площею у 5,2 сотки, а розташований будинок біля пляжу.
  Точна вартість вілли невідома, проте будинки такого розміру зі схожими параметрами коштують у цьому районі до 1 мільйона євро, зазначає “Слідство.Інфо”.


  Те, що будинок перебуває у власності Шарія, підтверджують витяги з реєстру нерухомості Іспанії, а також людина, яка працювала на віллі.  Крім того, Шарій разом із дружиною Ольгою викладали в соцмережі фото з місця, яке нагадує віллу.


  Там зараз триває ремонт – довкола будинку звели двоповерховий паркан, а вікна заґратували. Сам Анатолій Шарій не прокоментував журналістам інформацію про наявність у нього вілли в Іспанії.


  Нагадаємо, екснардеп і член наглядової ради “Укрзалізниця” Сергій Лещенко заявив, що “слуги народу” Максим Бужанський, Олександр Дубінський, їхній колишній колега, рекордсмен за кількістю поправок до “антиКоломойського” закону, позафракційний Антон Поляков і проросійський блогер Анатолій Шарій координують свої дії для поширення фейкової інформації.


  Джерело статті: “https://informator.press/prorosiys-kyy-propahandyst-shariy-volodiie-villoiu-v-ispanii-za-mil-yon-ievro-slidstvo-info-foto/”

Tags