Первая полоса

  Міжнародне право на нашому боці: Мінські угоди підписували "під дулом"... Україна не може виконати пункт про вибори в ОРДЛО до отримання контролю над кордоном, - Резніков

  Підписання Мінських угод відбувалося під тиском, і Україна не може виконати їх пункт про проведення виборів на окупованих територіях до отримання контролю над кордоном. Про це віцепрем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив під час прямого включення Вашингтон-Київ, зазначають .

  Об этом сообщает Политика

  Резніков нагадав, що свого часу підписання Мінських угод відбувалося під тиском.

  "Я б сказав, що під дулом біля скроні, якщо враховувати ситуацію в Дебальцеве, потенційної втрати життя українських воїнів. Тому зрозуміло, що політичне керівництво країни було в складній ситуації, і треба було піти на такі домовленості", — зазначив він.

  Резніков наголосив, що проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях "неможливе без отримання контролю над кордоном" між Україною і Російською Федерацією – попри те, що в пункті дев’ятому Мінських угод написано дещо інше.

  "Там написано, що отримання контролю над кордоном має відбутися на другий день після виборів. Але сьогодні всі експертні висновки будь-яких військових конфліктів кажуть, що в разі відсутності контролю над кордоном з боку уряду завжди буде повторення збройної ескалації на цих територіях", — зауважив Резніков.

  У цьому зв’язку представник уряду України заявив: "Мінські угоди точно підлягають модернізації, про що ми публічно говоримо. І про це, до речі, говоримо, не тільки ми, а й пані Меркель".  Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/mizhnarodne-pravo-na-nashomu-botsi-minski-uhody-pidpysuvaly-pid-dulom-ukraina-ne-mozhe-vykonaty-punkt-pro-vybory-v-ordlo-do-otrymannia-kontroliu-nad-kordonom--reznikov-348877.html”

Tags