Первая полоса

  Львів’яни зможуть відстежувати графік руху трамваїв та тролейбусів онлайн

  У четвер, 3 грудня, ЛКП «Львівелектротранс» запустило портал, який дасть можливість відстежувати онлайн рух трамваїв та тролейбусів, а також графіки руху електротранспорту. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі ЛКП «Львівелектротранс».

  Об этом сообщает Редакция news  • 470х200і22042020а

  Над порталом let.org.ua працювали із серпня. Новий транспортний портал дозволяє відстежити у режимі онлайн електротранспорт, переглянути графіки руху трамваїв і тролейбусів, а також дізнатися актуальні вакансії у Львівелектротрансі.

  «Кожен із наших працівників вносив свої пропозиції та ідеї, на основі багаторічного досвіду, знань та вмінь. Вважаю, що лише у командній роботі можна щось створити нове, і ми цього досягнули. Відтепер кожен наш пасажир, львів’янин чи гість міста зможе відслідкувати у режимі реального часу рух трамваїв та тролейбусів, а також знати оперативну інформацію про ремонтні роботи чи будь-які в зміні руху», – зазначив директор ЛКП «Львівелектротранс»Андрій Свищо.  Реклама партнерів

  Розробкою порталу займалася компанія «OneSoft».

  Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.


  Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/12/03/lviv-iany-zmozhut-vidstezhuvaty-hrafik-rukh-tramvaiv-ta-trolejbusiv-onlajn”

Tags