Первая полоса

  Відсьогодні бізнесу загрожує чималий штраф за клієнтів без масок  Прийом клієнтів без масок відсьогодні загрожує підприємцям кількатисячними штрафами, хоча самого відвідувача можуть оштрафувати лише від 170 до 255₴

  Об этом сообщает Редакция


  Новий закон набуває чинності 14 січня, – передає УНН.


  Офіційно опублікований напередодні закон передачає штраф від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – при неоподатковуваному мінімумі доходів громадян у 17 грн – від 3400 до 5100 грн.
  Таке покарання діє у разі, якщо підприємець, у тому числі ФОП, допускає клієнта у громадське місце без маски, а також за відсутність попередження про необхідність одягнути засіб захисту, або ж за відсутність реагування на перебування людей без маски у приміщенні.


  Передбачено також відповідні штрафи у період дії карантину за неносіння маски працівниками суб’єктів господарювання або безпосередньо підприємцем.


  Додамо, торік у листопаді запрацював закон, що передбачає штрафи від 170 до 255 грн за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту, зокрема, масок чи респіраторів, що закривають ніс та рот.


  Джерело статті: “https://informator.press/vidsohodni-biznesu-zahrozhuie-chymalyy-shtraf-za-kliientiv-bez-masok/”

Tags