Первая полоса

  В Україні серед платників податків набрав популярність єдиний рахунок, - ДПС

  последние новости в Украине останні новини в Україні


  Більше тисячі платників податків через єдиний рахунок перевели податки, сума яких склала 2,9 мільйона гривень. Вважається, що така форма відрахування податків є комфортною, через те, що скорочує фінансові витрати та час на заповнення відповідних документів.

  Об этом сообщает Компромат 2.0

  Про це в середу, 20 січня, повідомила Державна податкова служба України. Зазначається, що станом на 20.01.2021 до Реєстру платників, які використовують єдиний рахунок, включено 1007 платників податків.

  У ДПС розповіли, що використовуючи єдиний рахунок платник податків може сплатити поточні податки, а також податкову нестачу за єдиним внеском. У ДПС нагадали, що дана форма була введена з 1 січня 2021 року. Також там розповіли алгоритм для переходу на єдиний рахунок.

  Як виявилося, платнику податків для переходу на єдиний рахунок необхідно виконати всього три кроки.

  Перший - через Електронний кабінет подати "повідомлення про використання єдиного рахунку" за формою J/F 1307001.

  Другий - отримати квитанцію про включення до Реєстру платників, які використовують єдиний рахунок.

  Третій - надати в банк, що обслуговує, розрахункові документи із зазначенням реквізитів єдиного рахунку на загальну суму без визначення одержувачів або з визначенням одержувачів.

  При цьому в ДПС повідомили, що платники податків, які не подали повідомлення за формою J/F 1307001, продовжують сплачувати платежі безпосередньо на бюджетні/не бюджетні рахунки.

  Раніше повідомлялося, що до вересня 2021 українці повинні заплатити податки на власні квартири та будинки. Як повідомляється в Податковому кодексі, тим громадянам, яким не заплатять, будуть нараховуватися штрафи.

  Також повідомлялося, що Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства має до 1 лютого опублікувати список моделей автомобілів, за які потрібно буде заплатити транспортний податок. Розмір податку становить 25 тисяч гривень.  Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/v-ukraini-sered-platnikiv-podatkiv-nabrav-populyarnist-ediniy-rakhunok-dps”

Tags