Первая полоса

  Хіти тижня. "Чмо з педер*стичними нахилами": Добкін поскандалив у прямому ефірі із політологом (відео)

  Колишній народний депутат Михайло Добкін поскандалив у прямому ефірі з політологом Валентином Гладких. Опоненти вступили в жорстку перепалку з переходом на особистості в ефірі ток-шоу на телеканалі Україна 24, повідомляють

  Об этом сообщает THE Люди

  Скандал почався після того, як Добкін звинуватив Гладких у надмірній активності. "Вас багато сьогодні, заспокойтеся, не збуджуйтеся", — заявив екс-нардеп.

  Гладких за словом в кишеню не поліз, відповівши колишньому народному обранцеві: "Ви мене ще не бачили збудженим". Добкін на це парирував: "Та слава Богу, що не бачив. Ви свої педер*стичні нахили залиште для себе". Гладких не залишив без відповіді і цей випад опонента: "У вас хвора фантазія, я бачу. Взагалі-то я гетеро, але можу зробити виняток".

  У свою чергу Добкін продовжував розпалюватися. "Чому це чмо дозволяє собі так зі мною розмовляти?", — звернувся він до ведучого. "Тому що ви дозволили собі так зі мною говорити...", — у відповідь додав Гладких.  Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-chmo-z-pederstychnymy-nakhylamy-dobkin-poskandalyv-u-priamomu-efiri-iz-politolohom-video-360409.html”

Tags