Новости

  Дотепні домушники обікрали Беллу і Джіджі Хадід, поки вони були на острові

  У Греції на острові Міконос обікрали сестер-супермоделей.


  Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на видання “TMZ”, будинок американських супермоделей Белли і Джіджі Хадід обікрали у Греції.


  У американських сестер-супермоделей Джіджі і Белли Хадід сталася неприємність під час відпочинку на грецькому острові Міконос.


  Розкішну віллу, яку орендували гламурні дівчата, обікрали. Злодії перевернули все догори дригом і винесли дизайнерський одяг, сонцезахисні окуляри, сумочки, коштовності.


  Дотепні домушники обікрали Беллу і Джіджі Хадід, поки вони були на острові


  24-річна Джіджі і 23-річна Белла підозрюють, що до крадіжки причетний хтось із обслуговуючого персоналу вілли, хто мав доступ в приміщення.


  Сестри звернулися в місцеву поліцію, але, за їхніми словами, там до їх скарги не поставилися з належним ентузіазмом.


  У підсумку скривджені американки достроково перервали свою відпустку і на приватному літаку покинули острів, пообіцявши в соцмережах більше ніколи туди не повертатися.


  “Не рекомендую. Витрачайте свої гроші деінде», – написала Джіджі.


  Дотепні домушники обікрали Беллу і Джіджі Хадід, поки вони були на острові


  За словами батька Джіджі і Белли, бізнесмена палестинського походження Мохамеда Хадіда, те, що трапилося завдало його дівчаткам психологічну травму. Однак він задоволений вже хоча б тим, що самі вони не постраждали.


  Нагадаймо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що американська супермодель палестинского походження Белла Хадід і британська супермодель Наомі Кемпбелл знялися в рекламі спідньої білизни для американського бренду Calvin Klein.


  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/08/13/dotepni-domushnyky-obikraly-bellu-i-dzhidzhi-hadid-poky-vony-buly-na-ostrovi/”