Новости

  Суд дозволив допитати Порошенка з детектором брехні


  Джерело: прес-служба ДБР у коментарі УП

  Печерський районний суд Києва дав дозвіл на допит у Державному бюро розслідувань п’ятого президента Петра Порошенка із застосуванням поліграфа.

  Пряма мова: "Була ухвала суду. Є санкція на проходження Петром Порошенком поліграфа, але тут важливо, що проходження поліграфа може бути лише за його згоди".

  Деталі: Дозвіл на допит із застосуванням детектору брехні дали у провадженні щодо ймовірного ухилення від податків під час купівлі-продажу телеканалу "Прямий".

  УП звернулася до адвоката Порошенка та його представників з приводу того, чи погодиться п’ятий президент на проходження поліграфа.

  Що було раніше: 12 серпня лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко вдруге прийшов на допит до ДБР.

  Директор ДБР Роман Труба заявив, що допит Порошенка стосувався ухилення від податків під час купівлі-продажу телеканалу "Прямий" і у подальшому допит може пройти зі застосуванням поліграфу.

  Порошенко відповів, що не має жодного відношення до власності або до управління "Прямим" каналом, але готовий пройти поліграф в ефірі телеканалу.

  Читайте також інтерв’ю УП: Петро Порошенко: Зеленський – не Голобородько, це точно

  Знати більше: Допит без черги. Чому Порошенко раптово нагрянув у ДБР

  Нагадаємо:

  • Вперше Порошенка викликали на допит на 17 липня. Відповіднуповістку було оприлюднено 11 липня.
  • Адвокат Порошенка Ігор Головань пояснював, що його підзахисний не піде у ДБР до виборів.
  • Порошенка викликали до ДБР як свідка у кримінальному провадженні щодо можливого ухилення від сплати податків, відмивання злочинних доходів під час купівлі-продажу заводу "Кузня на Рибальському".
  • 25 липня близько 15 години голова ДБР Роман Труба повідомив, що Порошенко не прийшов на допит, і його повторно викликали на 8 серпня.
  • Проте менше ніж за півгодини п’ятий президент все-таки приїхав у Державне бюро розслідувань.

  Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/08/13/7223476/”