Спорт

  Німецький міністр: відмова Лондона від Brexit без угоди може стати поворотним моментом

  Міністр економіки Німеччини Петер Альтмаєр висловив сподівання, що британські законодавці 13 березня проголосують проти виходу Британії з ЄС без угоди.
  "Після роз’єднуючих дебатів і голосувань, сьогодні може стати поворотним моментом", — написав близький до канцлера Ангели Меркель Альтмаєр у своєму Twitter.
  "Відмова від Brexit без угоди великою міжпартійною більшістю об’єднає мільйони у Великій Британії та Європі", — додав він у твіті, адресованому британцям. "Що б ви не вирішили, успіху, дорогі друзі!" — додав Альтмаєр.
  Good morning UK & Europe! After divisive debates & votes, today can become a turning point: Rejecting No-deal-Brexit by a large cross-party majority will unite millions in the UK ???????? & in Europe. Will create hope & solidarity. Whatever you finally decide. Good luck dear friends!
  — Peter Altmaier (@peteraltmaier) 13 березня 2019 р.
  Напередодні Палата громад парламенту вдруге відхилила угоду про вихід з ЄС, цього разу із змінами, які Тереза Мей у понеділок узгодила з президентом Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером.
  Велика Британія заявила в середу, що знизить імпортні мита на широкий спектр товарів, щоб уникнути так званого жорсткого кордону між Ірландією і Північною Ірландією у разі виході з ЄС без угоди.

  Джерело статті: “https://www.newsline.com.ua/society/nimetskiy-ministr-vidmova-londona-vid-brexit-bez-ugodi-mozhe-13032019110000”

Tags